Categories Bez kategorii

Wanny narożne z prysznicem jako sposób na stworzenie wyjątkowej przestrzeni kąpielowej przy większej oszczędności miejsca

Jeśli zastanawiasz się, czy w Twojej łazience jest wystarczająco dużo przestrzeni, by zamontować wannę, koniecznie przyjrzyj się ofercie wanien narożnych. Ich kształt i konstrukcja sprawiają, że zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż standardowe wanny, a jednocześnie zapewniają naprawdę sporo przestrzeni wewnątrz, umożliwiając wygodną kąpiel. To jednak nie koniec zalet tego rozwiązania. Przyjrzyjmy się wannom narożnym z kolekcji ONA stworzonej przez markę Roca.

Wanny narożne ONA – po pierwsze jakość

Dostępne w ofercie marki Roca wanny narożne z kolekcji ONA wykonane zostały z materiału kompozytowego Stonex®. Łączy on w sobie elegancję i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Pozwala na produkcję wyrobów o dowolnych kształtach i niespotykanym dotąd wzornictwie. W przypadku wanien ONA przełożyło się to na przestronne wnętrze, a także łagodne linie wnoszące spokój do wnętrza łazienki. Materiał Stonex® cechuje się również antypoślizgową strukturą oraz łatwością czyszczenia. Podnosi więc poziom bezpieczeństwa i higieny.

Wanny wykonane z tego materiału są naturalnie ciepłe w dotyku. Co ważne, chodzi tutaj nie tylko o  przyjemne wrażenie ciepła. Stonex® posiada bardzo korzystne właściwości izolujące, dzięki czemu utrzymuje temperaturę wody lepiej niż wanny akrylowe. Twoja kąpiel może więc trwać o wiele dłużej!

Powierzchnia wanien Stonex® jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Prawidłowo użytkowana i konserwowana wanna zachowa dzięki temu swoje walory estetyczne przez długi czas – krótko mówiąc, jest to inwestycja na lata.

Zaprojektuj swoją przestrzeń

Kolekcja ONA jest inspirowana śródziemnomorskim stylem życia i wyjątkowymi kształtami stworzonymi przez tamtejszą naturę. Jest bardzo funkcjonalna i oszczędna w formie, ale jednocześnie wprowadza spokój i ciepło do pomieszczenia. Wanny narożne z tej serii dostępne są w wersji lewej i prawej, co pozwala dostosować je do układu przestrzennego wnętrza łazienki. Na uwagę zasługują także dwa oparcia, pod dwoma różnymi kątami, pozwalające na wygodne ułożenie się podczas kąpieli. Komfort użytkowania dodatkowo podnoszą dwie półki odstawcze umieszczone na bokach wanny przy ścianach. W dłuższej z nich można wykonać otwór na baterię, co poszerza możliwości aranżacyjne całego wnętrza łazienki. Dwa pozostałe boki to piękne, cienkie ścianki nadające całej konstrukcji wyjątkowej lekkości.

Zaprojektuj swoją przestrzeń
Zaprojektuj swoją przestrzeń

A może prysznic?

Chcąc w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń swojej łazienki, możesz zdecydować się na montaż wanny z prysznicem i parawanem wannowym. Do wanny z kolekcji ONA bardzo dobrze pasować będzie jeden z parawanów z kolekcji Capital – jednoczęściowy lub składany. To minimalistyczne rozwiązanie bardzo dobrze wpasuje się w stylistykę wnętrza, nie zaburzając koncepcji wizualnej, a wniesie ważną, dodatkową funkcję łazienki. Pozwoli w komfortowy sposób korzystać z wanny w roli prysznica, zabezpieczając pozostałą część pomieszczenia przed rozbryzgiwaniem się wody.

Istotną cechą parawanów z kolekcji Capital jest zastosowanie w nich powłoki MaxiClean. Jest to specjalna powłoka hydrofobowa, pozwalająca na uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni. Utrudnia to osadzanie się zanieczyszczeń i wprowadza efekt sperlenia wody. W efekcie czyszczenie  parawanu staje się bardzo proste – wystarczy miękka ściereczka i delikatny detergent by usunąć zabrudzenia.

Wanna narożna z prysznicem – rozwiązanie nie tylko praktyczne

Decydując się na montaż wanny narożnej z prysznicem, nie trzeba rezygnować z dbałości o estetykę łazienki. Dobierając odpowiednie produkty ze stylowych kolekcji Roca można cieszyć się przyjaznym dla użytkownika wnętrzem, bez widocznego kompromisu. Nowoczesne materiały i specjalne powłoki to także wysoki poziom higieny oraz łatwość utrzymania czystości w łazience.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *