Categories Porady

A może prezent w postaci plakatu?

Na pewno wielu z Was zastanawia się jaki prezent sprawić ukochanej Osobie, czy Przyjacielowi w ten świąteczny czas. Świąteczne upominki od lat kojarzą się z drobnymi upominkami odzieżowymi (kto z nas nie dostał rękawiczek, czy skarpetek), czy z kosmetykami. Naszym zdaniem ciekawą prezentową alternatywą może być wspaniały element wystroju wnętrz jakim jest plakat na ścianę, wspaniała graficzna plansza lub tapeta samoprzylepna (lub tapeta klasyczna).

Plakaty na ścianę– kilka słów o tym jak łatwo zmienić oblicze mieszkania.

Plakaty na ścianę oferowane przez sklep bluebird-design drukowane są na wysokojakościowym papierze o bardzo dużej grubości (około 260 gramów na metr kwadratowy). Plakaty zadrukowane są z wykorzystaniem farb na bazie wody, co sprawia, że można je eksponować nawet w słabo wentylowanych wnętrzach. Ekspozycja plakatów powinna się odbywać w ramach, które również mogą być dostarczone przez nasz sklep. Możliwa jest również ekspozycja plakatu bezpośrednio na ścianie, jednak walory estetyczne takiego rozwiązania nie są najwyższe. Plakaty oferowane przez nasz sklep podzielone są na liczne grupy tematyczne, zatem z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Największą popularnością cieszą się plakaty z kategorii natura, w tym plakaty sezonowe, na przykład oszałamiające górskie, zimowy krajobrazy. Ciekawą alternatywą jest również kategoria map, które mogą być tworzone na specjalne zamówienie Klienta. Tak, a mapa może przedstawiać wybrany przez Was zakątek, który może być przedstawiony w różnej szacie graficznej.

Plansze z płótna lub obrazy na płótnie, szlachetna alternatywa dekoracji ściennych.

Dla bardziej wymagających Klientów mamy ciekawą ofertę w postaci wydruków nanoszonych na ekologiczne płótna. Taka forma dekoracji na ścianę posiada bardziej szlachetny wygląd i wspaniale sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym nie brakuje drewnianych motywów. Obrazy na płótnie umieszczane są na ramie z desek sosnowych, a plansze na płótnie obciążane są podobnymi deseczkami. Płótna i plansze występują w znacznej mnogości wariantów, nie są one ograniczane kolorystycznie i z pewnością upiększą każdą ścianę.

Tapeta we wersji klasycznej lub samoprzylepnej.

Na większą ścianę najlepszym rozwiązaniem jest tapeta. Dostarczamy ją w dwóch różnych wersjach. Jedną z nich jest wersja samoprzylepna, która pozwala na łatwe przylepienie do każdej ściany (oraz odlepienie jeśli zajdzie taka potrzeba). Tapety są również dostarczane w wersji klasycznej bezklowej do instalacji z wykorzystaniem kleju do instalacji tapet.

 

1 comment

Piotr says:

Wiem, że http://www.reprotechnika.pl/ zajmuje się takimi rzeczami. Korzystałem już z ich usług. Druk pigmentowy jest odporny na działanie promieni słonecznych i częściowo na działanie wody. Myślę, że to może być fajny prezent. Mojej siostrze właśnie taki zrobiliśmy. Dała mi zdjęcie swojej rodziny z dziećmi. W drukarni doradzili nam rozmiar i wykonali dla nas zlecenie. Siostra miała fajny prezent na urodziny 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *