Categories Porady

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet – zobacz, co warto o nim wiedzieć!

Technologia idzie do przodu w ogromnym tempie i dotyczy to praktycznie każdego aspektu naszej codzienności. Przykładem mogą być chociażby odkurzacze – w obecnych czasach każdy, kto chce kupić odkurzacz do swojego domu, nie jest skazany na klasyczny, duży model z rurą i może postawić na odkurzacz bezprzewodowy. Czy to dobry pomysł? Naszym zdaniem jak najbardziej i właśnie dlatego przyjrzymy się, jakie zalety może zaoferować nam odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet. Zapraszamy do czytania!

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet – design

Jedną z największych zalet, jakie może zaoferować nam praktycznie każdy odkurzacz bezprzewodowy, to design, który znacznie odbiega od tego, co znamy z klasycznych odkurzaczy. W przypadku odkurzacza Bespoke Jet nie jest inaczej i niecodzienny wygląd urządzenia to najprawdopodobniej pierwsza rzecz, jaka rzuci nam się w oczy.

Ktoś mógłby powiedzieć, że wygląd odkurzacza bezprzewodowego nie ma znaczenia, jednak zdecydowanie się z tym nie zgadzamy. Dlaczego? Te urządzenia zaprojektowano z myślą, by mogły być ciągle pod ręką. O ile klasyczny odkurzacz z rurą mógłby wyglądać dosyć niecodziennie, jeśli wyeksponowalibyśmy go w centralnym punkcie naszego salonu, to ten problem znika całkowicie w przypadku odkurzacza Bespoke Jet. Jest on na tyle estetyczny, że bez problemu będziemy mogli postawić go w dowolnym pomieszczeniu, gdzie będziemy mogli wygodnie go użyć, kiedy coś nam wypadnie lub się rozsypie. To duże ułatwienie w porównaniu do klasycznych odkurzaczy, które przed użyciem musieliśmy wydobyć z szafy czy pomieszczenia gospodarczego.

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke – jak odkurza?

Chociaż w przypadku odkurzacza pionowego Samsung Bespoke wygląd ma ogromne znaczenie, to w dalszym ciągu jest to w pełni funkcjonalny odkurzacz bezprzewodowy. Co możemy powiedzieć o jego użyteczności przy codziennych porządkach?

Przede wszystkim jest to niezwykle lekkie urządzenie, które waży zaledwie 2,7 kg. To bardzo dobra wiadomość dla każdego, kto nie lubi wkładać z codzienne sprzątanie zbyt wiele siły – z odkurzaczem pionowym Samsung można dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych powierzchni bez żadnego wysiłku.

Warto zwrócić uwagę także na czas pracy na baterii, gdyż jest to niezwykle ważny parametr w przypadku odkurzacza bezprzewodowego. Jak radzi sobie bez ładowania odkurzacz Bespoke Jet? Po uprzednim naładowaniu będzie on w stanie pracować przez około 60 minut. To dobry wynik – w ciągu godziny bez większych problemów będziemy mogli odkurzyć praktycznie każde pomieszczenie w naszym domu. Jeśli dołożymy do tego fakt, że to urządzenie jest w stanie pracować z mocą silnika generującą aż do 580 watów, będziemy mogli mieć pewność, że po skończonym odkurzaniu wszystkie nasze powierzchnie będą lśnić czystością.

Czy warto kupić odkurzacz bezprzewodowy? Jak najbardziej! To sprzęt, który może wiele ułatwić przy sprzątaniu naszego domu czy mieszkania, zwłaszcza jeśli wybierzemy taki model, jak odkurzacz Bespoke Jet. To opcja dla tych, którzy uwielbiają czyste dywany i podłogi przy minimum wysiłku.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *