Categories Kuchnia

Domowe obowiązki, których nie lubimy – dobry sprzęt zrobi to za ciebie!

Pranie, zmywanie, prasowanie – czynności, które spędzają nam sen z powiek. Niezależnie od osobistych preferencji, wszak są osoby, którym daje to satysfakcję, jedno jest pewne: są to czynności, pochłaniające nasz wolny czas, który moglibyśmy przeznaczyć na przyjemniejsze sprawy, jak zabawa z dziećmi czy wyjście na spacer. A przecież istnieją sposoby, dzięki którym możesz zyskać trochę czasu na porządkach domowych i przeznaczyć go na to, czego tak naprawdę chcesz.

Prasowanie

Wielogodzinne stanie nad deską do prasowania wieczorami? To już przeszłość. Jeśli nie chcesz kojarzyć ulubionego serialu z żelazkiem i stertą ubrań, warto rozważyć opcję zakupu suszarki. I choć ten sprzęt nie jest jeszcze zbyt popularny w naszym kraju, posiadanie takiego modelu jak suszarka ładowana od frontu AWD83LCiBT zdaje się mieć więcej korzyści. Możesz zapomnieć zarówno o porozkładanych po całym mieszkaniu metalowych suszarkach na pranie, jak i o męczącym prasowaniu. Dzięki suszeniu z funkcją SteamTouch Twoje pranie będzie nie tylko suche i delikatne, ale przede wszystkim… niepogniecione!

Pranie

Ile razy zdarzyło Ci się czekać w domu do momentu, aż pralka zakończy pranie i trzeba je będzie powiesić do wysuszenia. Często kończyło się to spóźnieniem na spotkanie. Nic takiego nie wydarzy się z pralką ładowaną od frontu DAW8143DSiBTO z linii DreamWash. Prócz wielu udogodnień takich jak SteamTouch (para używana podczas prania), OptiDose czy Silnik Logic Drive 2.0 pralka posiada funkcję Gotowe za, w której można wybrać czas rozpoczęcia i zakończenia prania. W ten sposób unikniesz niemiłej niespodzianki.

Zmywanie

Przygotowujesz przyjęcie na kilkanaście osób, a z tyłu głowy wciąż kołacze myśl o stercie naczyń, która zostanie do umycia po spotkaniu. Jest na to sposób! Wystarczy skorzystać ze zmywarki do zabudowy Amiki Generation V DIM638ACNBTLRKD, stworzonej do zadań specjalnych. Tuż przed przyjęciem wyciągasz odświętną zastawę, ale okazuje się trochę zakurzona? Wystarczy użyć programu krótki 20’ i opłukać nawet 14 kompletów naczyń. Jeśli przyjęcie idzie na tyle dobrze, że serwujesz po kilku godzinach kolejne dania skorzystaj z programu TurboDrying i obędziesz się bez suszenia naczyń i kieliszków po wyjęciu ze zmywarki. Szybko i skutecznie!

Czyszczenie

Czyszczenie piekarnika to z pewnością jedna z najmniej przyjemnych czynności domowych. Czy można skreślić ją z listy zadań, jednocześnie nie rezygnując z przygotowywania ulubionych potraw w piekarniku? Oczywiście! Wybierając kuchnię wolnostojącą gazowo-elektryczną 618GES3.43HZpTaPrDNA(Xx), Twój piekarnik wyczyści się sam. Self-cleaning to samoczynne, efektywne i w pełni bezpieczne czyszczenie komory piekarnika, bez konieczności stosowania jakichkolwiek detergentów. Piekarnik rozgrzewa się do temperatury 480 ⁰C, eliminując wszelkie zabrudzenia, włącznie z uciążliwymi plamami tłuszczu. Korzystając z czyszczenia pyrolitycznego unikniesz ręcznego czyszczenia, nie wydasz ani grosza na środki czyszczące i zaoszczędzisz sporo cennego czasu.

Korzystanie z produktów zaprojektowanych z myślą o prawdziwych użytkownikach i ich rzeczywistych potrzebach z pewnością pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, bez poczucia zaniedbania obowiązków domowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *