Categories Aktualności

Prezentacja najnowszej kolekcji Leroy Merlin na festiwalu Łódź Design

Leroy Merlin po raz pierwszy w historii, został partnerem Łódź Design Festival, największego w Polsce wydarzenia poświęconego wzornictwu przemysłowemu, architekturze i projektowaniu.

Podczas festiwalu odbywającego się w dniach 17–26 maja Leroy Merlin zaprezentuje m.in. dwie wystawy pod hasłem “Dobry Ogród”, które tematycznie nawiązują do motywu przewodniego Łódź Design. Wystawy oraz towarzyszące im warsztaty, wykłady i spotkania z ekspertami z różnych dziedzin mają na celu zwrócić uwagę na fakt, że dobre wzornictwo nie jest zarezerwowane wyłącznie dla ekskluzywnych marek lecz jest dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Tegoroczna edycja festiwalu pod tytułem „Dobre Życie” jest stworzona dla Leroy Merlin, firmy, która pragnie przyczynić się po poprawy komfortu życia w domu i w jego najbliższym otoczeniu. Na festiwalu zaprezentujemy perły naszej najnowszej kolekcji wiosna lato 2019: produkty, rośliny i rozwiązania pozwalające stworzyć „dobry ogród” dla nas oraz dla środowiska naturalnego, flory i fauny. Spróbujemy odpowiedzieć na pytania jaki powinien być „dobry ogród”? – wyjaśnia Anna Krysiak, dyrektor Centrali Zakupów Leroy Merlin – „Nawet jeśli mieszkamy w wielkim mieście i dysponujemy tylko balkonem lub tarasem, pragniemy posiadać własne „zielone” miejsce. Indywidualne, wygodne, zgodne z naszymi potrzebami i po prostu piękne. Taki dodatkowy letni pokój pozwoli nam wypocząć i „naładować akumulatory”. Nie możemy jednak zapominać, że w naszym ogrodzie mieszkają zwierzęta, ptaki i owady, a więc nasza oaza musi być przyjazna dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że ekspercka wiedza, kompetencje i produkty Leroy Merlin pomogą stworzyć harmonijny i piękny ogród.” – dodaje Anna Krysiak.

Wystawy Leroy Merlin oraz towarzyszące im wydarzenia będą miały miejsce w głównym centrum festiwalowym Art_Inkubator, w zabytkowej przestrzeni dawnej fabryki Karola Scheiblera przy ul. Tymienieckiego 3 w dniach 17 – 26 maja 2019.

Wszyscy goście odwiedzający festiwal będą mogli poznać działalność Leroy Merlin, produkty firmy oraz uzyskają wiele pożytecznych informacji przydatnych w domu i ogrodzie.

Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo – Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem. Tegoroczna, 13 edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem DOBRE ŻYCIE. Łódzki festiwal co roku gromadzi kilkadziesiąt tysięcy osób profesjonalnie związanych lub zainteresowanych designem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *