Categories Kuchnia

Eichholtz czyli przepis na elegancką jadalnię wprost z lususowego apartamentu

Marka Eichholtz wychodzi naprzeciw miłośnikom luksusu w codziennym wydaniu, proponując stylowe meble i dodatki, między innymi do urządzenia jadalni. Zobacz, jak szybko możesz zmienić swoje wnętrze i dodać mu splendoru.

Elegancka jadalnia – umeblowanie

Centralne miejsce w jadalni niewątpliwie zajmuje stół. Powinien być szeroki i wygodny. Jednak z zasady większą wagę przykłada się do krzeseł, bo to na nich siadamy i od ich wygody zależy komfort spożywania posiłków. Krzesła do jadalni marki Eichholtz to kwintesencja stylu i wygody użytkowania. Smukła linia, miękkie obiciowe siedzisko i takież samo wygodne oparcie to cechy charakterystyczne krzeseł tej marki.

Krzesła do jadalni powinny być dopasowane do wysokości stołu. W praktyce między kolanami biesiadników a spodem blatu nie może być mniej niż 20 centymetrów odległości.

Elegancka jadalnia – oświetlenie

Światło w jadalni ma ważną rolę do odegrania. Jego zadaniem jest nie tylko doświetlenie pomieszczenia, ale przede wszystkim tego, co trafia na stół. Nie powinny więc dziwić lampy wiszące zawieszone nad stołem. Jadalnia to bowiem takie miejsce, gdzie ważniejsza jest zawartość stołu, niż biesiadnicy. Jednak nie można zapomnieć o prostej zasadzie, że w przyjemnym otoczeniu je się chętniej i z większym smakiem. Lampy do jadalni powinny więc być dobrane szczególnie starannie. Tu warto zwrócić uwagę na propozycje marki Eichholtz – stylowe kryształowe klosze ładnie rozpraszają światło, pozwalając cieszyć się niezwykłymi efektami świetlnymi. Smaczku dodaje kolorystyka utrzymana w odcieniach srebra i złota.

Elegancka jadalnia – dekoracyjne dodatki

Jadalnia to nie tylko stółkrzesła i lampy. To także dekoracyjne dodatki, które sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, a przebywanie w nim można zaliczyć do codziennych przyjemności.

Jeśli na stole jest wystarczająco dużo miejsca, można postawić stylowy lampion lub świecznik. Tu po raz kolejny warto przyjrzeć się bliżej propozycjom marki Eichholtz, oferującej klasyczne dekoracje w nowej odsłonie.

Warto wykorzystać też ściany. To idealne miejsce na powieszenie ekskluzywnych grafik bądź oryginalnych luster. Sama kolorystyka jadalni nie powinna być zbyt przytłaczająca. Lepiej postawić na ciepłe odcienie barw, które wzmagają apetyt.

Przeczytaj także: Styl glamour: W domu jak w pałacu – jak tego dokonać?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *