Categories Salon

Efektowna, kolorowa lampa LED do biura i salonu

Oświetlenie wpływa na samopoczucie, koncentrację,  odczuwanie zmęczenie. Nieodpowiednio dobrane oświetlenie może prowadzić do problemów ze wzrokiem i przemęczenia oczu. Dlatego w pomieszczeniach, typu salon, biuro, pokój dziecka wskazane jest umieszczenie kilku punktów oświetleniowych. Polecane jest oświetlenie ledowe, które jest energooszczędne, wytrzymałe i bardzo dekoracyjne.

W najróżniejszych stylach i formach

Lampy ledowe narożne można spotkać  w najróżniejszych stylach i formach. Jest to znakomity wybór do salonu, czy biura. Niesamowity efekt barwowy zapewni kolorowa, lampa led narożna, która nadaje wnętrzu atmosferę przytulności i umożliwia uzyskanie wymarzonego nastroju. Może wspierać oświetlenie górne lub dzielić optycznie pomieszczenie na strefy. Ledowe oświetlenie do biura i salonu może być  bardzo oryginalne i zapewniać niesamowite efekty kolorystyczne.

Kombinacja kolorów

Oświetlenie salonu i biura nie musi być standardowe. Nowoczesne wnętrze biura podkreśli „lewitująca lampa” wykorzystująca działania pola magnetycznego. Nawet w przypadku braku prądu żarówka nie spadnie.  Podstawa lampki wykorzystuje technologię bezprzewodowego ładowania – wystarczy położyć telefon na miejscu oznaczonym symbolem sygnału.  Nowoczesne lampy  do biura wykorzystują znacznie mniej energii elektrycznej, a działają dłużej niż tradycyjne żarówki.

Ponad milion kolorów

Świat kolorów jest niesamowity – mnóstwo odcieni, możliwość mieszania barw, powstawanie nowych kolorów zapewnia ciekawe efekty wizualne we wnętrzu. Odpowiedzią na potrzebę otaczania się pięknymi kolorami w ramach przedmiotów funkcjonalnych i dekoracyjnych jest narożna lampa ledowa.  Wykorzystuje ona precyzyjną technologię LED RGB pozwalającą na uzyskanie ponad miliona kolorów! Przejścia poszczególnych barw są tak płynne.  Lampa całkowicie odmienia wystrój wnętrza. Wygodne sterowanie pilotem umożliwia wybór różnorodnych kolorów w zależności od bieżących potrzeb użytkownika.  Pilot pozwala kontrolować kolory, jasność czy tryby świecenia.  Taka lampa idealnie sprawdza się podczas domowych i firmowych imprez. Nowoczesne technologie oświetleniowe wykorzystują wiedzę na fizjologii człowiek uzyskać odpowiednie światło do danego pomieszczenia. Lampy ledowe narożne mogą działać także bezprzewodowo. Ich ciekawy, wręcz wyjątkowy  design sprawia, że może ona być lampką nocną, ale także oświetlać stolik kawowy podczas wieczornej herbaty, oglądania telewizji lub czytania książki.

Warto zajrzeć do internetowego sklepu z oświetleniem: https://aurelis.pl/sklep/  i znaleźć lampę, która ociepla wnętrze i stanowi fantastyczną dekorację każdego pomieszczenia, w którym ją ustawimy. Wzornictwo jest zróżnicowane, więc znajdzie się coś dla miłośników stylu nowoczesnego i klasyki. Lampa ledowa  narożna to świetny pomysł na prezent na urodziny, parapetówkę, czy święta. Miłośnicy kolorowych lamp ledowych uważają, że takie lampy przenoszą człowieka jakby do innego wymiaru – świata relaksu, wypoczynku, romantyzmu lub zabawy.

Więcej na: https://aurelis.pl/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *