Categories Pokój dziecka

Łózka dziecięce w kształcie domku

Meble dziecięce zachwycają fantastycznym designem, który przyciąga uwagę najmłodszych członków rodziny i wykorzystuje ulubione dziecięce motywy. Bardzo ciekawym i funkcjonalnym meblem jest łóżko w kształcie domku. Dzieciaczki zazwyczaj lubią zabawę „w dom”, w której trakcie mogą wykazać się pomysłowością. Domek jest dla nich symbolem rodziny, bezpieczeństwa i prywatności. Łóżko w kształcie domku to jeden z wnętrzarskich hitów.

Minimalizm – styl do pokoju dziecięcego

Łóżka dziecięce w kształcie domku Sleep Home cechuje minimalizm charakterystyczny dla stylu skandynawskiego.  Prosta forma bez zbędnych ozdób pasuje do każdego pokoju i ułatwia dopasowanie pozostałych elementów wyposażenia.  Wykonane są z litego drewna sosnowego i  występuje w trzech wariantach wykończenia: sosna lakier, biały i szary.  Do wyboru są modele z jedną lub dwiema szufladami, w których można przechowywać pościel lub dziecięce skarby. Warto dodać, że pojedyncza szuflada może być dodatkowym miejscem do spania.  Łóżko dziecięce typu domek malowane jest nietoksycznymi, atestowanymi farbami, które pod względem bezpieczeństwa są zgodne z normą EN 71-3 – Bezpieczeństwo Zabawek.

Nie tylko do spania

Konstrukcja łóżka jest trwała  i wytrzymała. Barierki ochronne przypominają płot i chronią małe dziecko przed upadkiem w trakcie snu lub zabawy. Jest to mebel bezpieczny, ponieważ nie zawiera ostrych elementów.  Elementem dekoracyjnym jest komin, dzięki któremu  konstrukcja rzeczywiści przypomina domek. Łóżko dziecięce w kształcie domku  to nie tylko miejsce do spania, ale także fantastyczna przestrzeń do zabawy. Łóżko może być zamkiem, kryjówką piratów, statkiem i wszystkim, co chce bawiące się dziecko.  Narzucenie koca na dach zmieni łóżko w namiot. To świetne miejsce do zabawy w pojedynkę i ze znajomymi. Na konstrukcji można zawiesić dowolne ozdoby, np.: pluszaki, obrazki, czy dzieła małego artysty lub ciekawe oświetlenie ledowe. Mebel zyska indywidualny charakter, a wnętrze przytulny nastrój. Łóżko to centrum dziecięcego świata i dlatego powinno odpowiadać gustowi dziecka i stwarzać możliwość kreatywnej zabawy. Możliwości zabawy z wykorzystaniem tego modelu łóżka są nieograniczone.

Bezpiecznie i bajkowo

Oryginalne kształty łóżek dziecięcych sprawiają, że pociechy czują się w swoich pokojach bezpiecznie, zasypiają bez strachu przed ciemnością. Pokój staje się dla nich miejscem z bajki. Łóżko w kształcie domku wspiera kreatywność i tworzenie relacji z przyjaciółmi. Takie łóżko jest także doskonałą dekoracją w dziecięcym pokoju. Jest idealnym meblem dla dzieci od 2 do 12 roku życia.

Łóżka dziecięce typu domek to trend, który zdaniem architektów na długo zagości w dziecięcym pokoju. Jest to mebel nowoczesny, o oryginalnym kształcie, funkcjonalny i solidny. Odpowiada potrzebom najmłodszych użytkowników i poczuciu estetyki rodziców. Ma również dobre opinie wśród użytkowników.  Łóżka dziecięce o nietypowych kształtach polecane są przez psychologów dziecięcych i projektantów wnętrz.

 Więcej na: https://sleephome.pl/kategoria-produktu/lozka-dla-dzieci-w-stylu-skandynawskim/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *