Categories Łazienka

Sprawdzamy, jakość prostokątnych wanien akrylowych Cersanit!

Wanny są jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. To właśnie one uchodzą za synonim luksusu. Z całą pewnością właśnie dzięki wannom w łazience można stworzyć strefę relaksu. Na rynku wybór wanien jest ogromny! Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko wielkością czy kształtem, ale także materiałem, z jakiego zostały wykonane czy marką. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Wanny akrylowe Cersanit – zalety

Eksperci podkreślają, że jednymi z lepszych są wanny prostokątne Cersanit, które można kupić w sklepie https://www.lazienkiabc.pl/Cersanit-p10/Wanny-prostokatne-c52. Wanny prostokątne mogą być wykonane z różnych materiałów, chociaż najbardziej popularne są te akrylowe. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ sam akryl jako materiał posiada wiele zalet. Przede wszystkim powierzchnia wanny prostokątnej akrylowej Cersanit jest idealnie gładka, nie posiada porów. Tym samym czyszczenie jej nie jest problematyczne. Poza tym nie jest to sprzyjające środowisko do występowania i namnażania się drobnoustrojów.

Poza tym akrylowe wanny prostokątne Cersanit posiadają właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu ciepła woda nie wychładza się w nich szybko. To jednak nie koniec zalet wanien z akrylu! Modele te są lekkie, tym samym sam ich transport i montaż nie należą do skomplikowanych. Poza tym są to produkty antypoślizgowe. Korzystanie z nich jest bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. Modelem, który zasługuje na wyróżnienie jest wanna prostokątna Cersanit MITO RED. Model ten posiada specjalnie wyprofilowane podłokietniki, które znacznie zwiększają komfort użytkowania.

nowoczesna aranżacja łazienki

Do jakich łazienek pasują wanny prostokątne Cersanit?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wanny prostokątne Cersanit dostępne są w wielu rozmiarach, tym samym można je dopasować zarówno do przestronnego salonu kąpielowego, jak i do małej blokowej łazienki. Wanna może zostać postawiona przy ścianie, może też znaleźć się w istniejącej już wnęce.

Nie wszystkie wanny Cersanit prostokątne zostały wykonane z akrylu. Przykładem jest wanna Cersanit NEO, które została wykonana z płyty ABS, która została pokryta 10% warstwą akrylu. Materiał ten utrzymuje temperaturę wody, posiada gładką powierzchnię. Ze względu na wierzchnią warstwę akrylu jest bezproblemowy podczas utrzymania w czystości. Jest to materiał, który jest odporny na pękanie.

Wyróżnikiem wanien Cersanit jest nie tylko ich ciekawa estetyka, ale także i wysoka jakość wykonania. Każdy model jest zrobiony z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Właśnie dzięki temu wanny Cersanit cieszą się tak dużą popularnością nie tylko klientów indywidualnych, ale i projektantów wnętrz czy wykonawców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *