Categories Porady

Szafy – polski producent szaf

Wybierając szafy do naszego domu musimy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd szafy, ale także na jej praktyczność. Szafa to bez wątpienia jeden z najważniejszych mebli w naszym domu. W szafie przechowujemy codzienną odzież, ale także kurtki oraz buty. Planując zakup szafy powinniśmy także zwrócić uwagę na jej sposób otwierania. Alternatywą dla szaf z uchylnymi drzwiami będzie szafa z przesuwnymi drzwiami, która lepiej sprawdzi się w ciasnym pomieszczeniu. Dzisiejsi producenci oferują nam naprawdę szeroki wybór szaf, które możemy dobrać do każdego pomieszczenia według naszych potrzeb.

1. Szafa przesuwna, szafa garderoba

Pomimo szerokiego asortymentu szaf na rynku meblarskim, dużym zainteresowaniem cieszą się szafy wykonywane na wymiar. Możemy zamówić różne rodzaje szaf, które będą miały indywidualne wymiary, zarówno klasyczne szafy, szafy na ubrania, oraz szafy z przesuwanymi drzwiami.

Nawet duże szafy z drzwiami przesuwanymi to oszczędność miejsca, ale także duża pojemność. Swoje zastosowanie znajdzie zarówno w sypialni, garderobie oraz w pokoju dziecka. Dzięki przesuwanym drzwiom nie potrzebujemy wiele przestrzeni na otwierane skrzydła, a do pojemnej szafy zmieścimy nie tylko odzież, ale także różne rzadziej używane sprzęty, czy zabawki.

Dzięki takim rozwiązaniom optymalnie wykorzystamy naszą przestrzeń w ciasnym pomieszczeniu, na przykład w przedpokoju, garderobie oraz w pokoju dziecięcym lub sypialni. Szafy z drzwiami przesuwnymi możemy zastosować w różnych wnękach, które znajdują się w naszej przestrzeni. Dzięki temu zagospodarowane zostaje miejsce, które zwykle jest problematyczne, a szafa na ubrania zajmuje mniej miejsca.

2. Szafy przesuwne – polski producent szaf

Jeśli chcemy, żeby w naszym pokoju zagościła klasyczna szafa i nie mamy pomysłu na wybór mebli, możemy zapoznać się z inspiracjami, jakie proponuje polski producent szaf. Szafy, komody, łóżka, a nawet krzesła. Meble do każdego pomieszczenia naszego domu tworzone przez pasjonatów pełnych energii i pomysłów na aranżację wnętrz w każdym stylu.

Producent szaf pomoże dopasować meble do twoich potrzeb oraz wyobrażeń na temat wymarzonej przestrzeni. Dobierze kolor oraz dodatki do mebli, a także dopasuje odpowiednie meble do konkretnego stylu. Producent oferuje między innymi szafy na ubrania, szafy do sypialni, szafy z lustrem oraz szafy narożne. Warto zajrzeć na stronę pod linkiem https://jarstol.eu/produkty/meble/szafy/ po więcej inspiracji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *