Categories Aktualności

Bene prezentuje: nowy modułowy system biurowy STUDIO

Połączenie funkcjonalności i atrakcyjnej formy, indywidualizmu z biurowym uniwersalizmem i elastyczności, jaką daje modułowa konstrukcja. STUDIO, najnowszy system biurowy w ofercie firmy Bene, to propozycja dla osób żyjących, oddychających i czerpiących energię do pracy z piękna i designu.

Sprawdź także: www.domiteka.pl

Bene od pokoleń bada trendy rządzące biznesem i ich wpływ na sposób realizowania zawodowych obowiązków. Na tej podstawie we współpracy z najbardziej znanymi architektami i designerami tworzy innowacyjne koncepcje i produkty, które mają za zadanie efektywnie wspierać codzienną pracę. W ostatnich latach szczególnie widoczny stał się trend mobilności, wynikający z transformacji cyfrowej i rozwoju nowych technologii, które znoszą granice między krajami, kontynentami i strefami czasowymi. Jesteśmy bardziej mobilni i elastyczni, nasze życie prywatne przenika się z zawodowym i oczekujemy, że technologia będzie nas w tym procesie wspierała.

Zainspirowany tym trendem austriacki projektant Thomas Feichtner rozpoczął tworzenie mebli, które miały za zadanie jednocześnie usprawniać pracę i odpowiadać na bardzo indywidualne potrzeby pracowników. Tak narodził się system STUDIO oferowany przez Bene. Eleganckie i minimalistyczne w formie meble mają szereg rozwiązań, które pozwalają połączyć przestrzeń roboczą z powierzchnią magazynową. Mnogość elementów, łatwość montażu i demontaży czy dodatkowe akcesoria sprawiają, że nowy system biurowy to propozycja dla firm szukających elastycznego, nowoczesnego wyposażenia, które nadąży za potrzebami szybko zmieniającego się biznesu. STUDIO zachwyca nie tylko prostotą i funkcjonalnością, ale też wyglądem. Minimalistyczna forma i trzy opcje wykończenia pozwalają wkomponować system w przestrzeń każdego nowoczesnego biura.

STUDIO by Bene – nowy wymiar miejsca pracy

Patrząc na chaos towarzyszący pracy projektanta Thomas Feichtner postawił sobie za cel zaprojektowanie systemu wspomagającego kreatywność i jednocześnie pozwalającego na okiełznanie twórczego nieładu, tak często występującego na powierzchniach roboczych. Adresatem systemu STUDIO jest odbiorca myślący nieszablonowo, dla którego miarą sukcesu nie są liczby i tabelki, a praca jest wyzwaniem i polem do samorealizacji. System na nowo definiuje funkcjonalność w biurze. Umożliwia użytkownikowi spersonalizowanie swojego miejsca pracy w sposób dotychczas niedostępny. Z drugiej strony zastosowanie najwyższej jakości materiałów i prosta, ponadczasowa stylistyka pozwalają stworzyć aranżację, która nigdy się nie zestarzeje.

Elastyczność wspierająca indywidualną pracę

Modułowy system biurek, stołów i regałów STUDIO powstał z myślą o projektowaniu możliwie komfortowej i elastycznej przestrzeni do pracy. Eleganckie i minimalistyczne w formie biurka i stoły charakteryzują się podwójnym blatem, tzw. „double top”, łączącym przestrzeń roboczą, personalizowaną za pomocą akcesoriów z powierzchnią magazynową. Inteligentne rozwiązanie umożliwia komfortową pracę i zapewnia dość miejsca na schowanie wszystkich osobistych drobiazgów codziennego użytku. Rozmieszczenie półek, schowków i szuflad ukrytych pod blatem może być dobrane indywidualnie do potrzeb pracowników i zespołów projektowych. Dla zachowania porządku i estetyki biurka i stoły wyposażone są także w zintegrowany system listew elektrycznych i podłączeń, który umożliwia dyskretne schowanie kabli i ładowarek do sprzętu elektronicznego. Biurka dostępne są w trzech wymiarach – 120×80 cm, 160x80cm i 200×80 cm, stoły w wariantach 200×110 i 240×125 cm.

Poszczególne elementy każdego z mebli STUDIO można szybko i prosto łączyć oraz rozkładać, co pozwala na zmianę aranżacji biura zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy. Modułowe regały to zestawienie różnego rodzaju szafek i półek montowanych ze sobą za pomocą specjalnych drążków. Ich ostateczny wygląd – wysokość, liczba półek czy schowków zależy tylko od dostępnego miejsca i potrzeb użytkowników. Wysoka jakość produktów oferowanych przez Bene jest gwarancją wieloletniej bezproblemowej eksploatacji. STUDIO pozwala maksymalizować potencjał pracowników i wspiera firmę w dążeniu do biznesowego celu.

STUDIO Accessories – indywidualizm i wygoda w każdym calu

Każdy ma swój własny styl pracy. Dlatego system STUDIO został wyposażony w szereg akcesoriów, które zamienią biurko czy stół w miejsce idealnie dopasowane do realizacji zawodowych obowiązków. Organizowanie pracy w najbardziej dogodny sposób, wyposażenie przestrzeni roboczej według własnych preferencji, a wszystko to w sposób elegancki i cieszący oczy. Szerokie portfolio akcesoriów, takich jak panele czy pojemniki i atrakcyjny design sprawiają, że STUDIO to idealna odpowiedź na potrzebę pięknych i funkcjonalnych biurowych wnętrz.

Meble z systemu STUDIO dostępne są w trzech wersjach wykończenia. Fenix Black to matowy materiał o wysokiej wytrzymałości i elastyczności. W razie mikrozadrapań blat można naprawić termicznie. Elegancka biała melamina jest odporna na ścieranie oraz działanie substancji chemicznych. Dębowy fornir pokryty ochronnym lakierem UV to zaś propozycja dla zwolenników naturalnych materiałów.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu STUDIO dostępne są na stronie Bene. Zapraszamy także do zapoznania się z broszurą oraz z filmem.

Źródło: Bene Polska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *