Categories Aktualności

Leroy Merlin otworzy sklep w Wieliczce

W Wieliczce, przy ulicy Krakowskiej 22, powstanie sklep Leroy Merlin, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2019 roku. Obiekt ten będzie posiadać wyjątkową strefę projektowania oraz największy w okolicy dział drzewny i sanitarny. Do dyspozycji klientów będzie dostępnych ok. 400 miejsc parkingowych, zlokalizowanych przed sklepem, jak i na jego dachu.

Leroy Merlin w Wieliczce będzie posiadał w swojej ofercie aż 36 000 produktów dostępnych na ponad 8 500 metrów kwadratowych powierzchni. W sklepie znajdować się będzie m.in. największy w okolicy dział drzewny z szerokim asortymentem, rozbudowany dział sanitarny oraz przestronny ogród wewnętrzny i zewnętrzny. Klienci będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej i specjalnie przygotowanej strefy projektowania, która powstanie w głównym miejscu sklepu.

Dla klientów dostępnych będzie wiele usług dodatkowych, takich jak projektowanie łazienek i kuchni, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, szycie oraz transport (także ten natychmiastowy) i wiele innych ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu.

W trosce o większy komfort naszych klientów, zdecydowaliśmy się na przeniesienie jednego z naszych sklepów z Centrum Handlowego Bonarka City Center do Wieliczki. W nowym sklepie klienci będą mieli do dyspozycji 400 miejsc parkingowych dostępnych na parkingu naziemnym, a także dodatkowe miejsca parkingowe znajdujące się na dachu budynkuJednocześnie nasi klienci będą mogli skorzystać z poszerzonej oferty np. działu drzewnego czy punktu projektowania – mówi dyrektor sklepu w Krakowie Wieliczce, Bogdan Horbal.

Klienci odwiedzający sklep będą mogli skorzystać z doświadczenia 140 osobowego zespołu pracowników, którzy doradzą odnośnie doboru do potrzeb produktów i usług.

Zespół sklepu w Krakowie Wieliczce będzie wyjątkowy. Każdy kto dołączy do ekipy, a będzie dopiero rozpoczynał swoją przygodę z handlem, będzie mógł liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z większym doświadczeniem zawodowym. Ponad połowę zespołu będą stanowili pracownicy przenoszonego sklepu z Krakowa Bonarki mający doświadczenie w realizacji projektów dla domu i ogrodu. – mówi dyrektor sklepu.

Każda zatrudniona osoba w Leroy Merlin otrzymuje bogaty pakiet benefitów: umowę o pracę, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, który jest formą długoterminowego oszczędzania, opiekę medyczną oraz szeroki zakres szkoleń. Dodatkowo każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.

Rekrutacja na stanowiska w powstającym sklepie już się rozpoczęła. Sklep poszukuje Koordynatorów ds. Sprzedaży, Doradców Klienta, Logistyków Sklepu/Magazynierów oraz Kasjerów. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.leroymerlin.pl.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Maksymilian Pawłowski mpawlowski@leroymerlin.pl

Anna Kozioł ext_akoziol@leroymerlin.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *