Categories Aktualności

Udane zakończenie sezonu. Jesienna edycja Akademii Profesjonalisty na finiszu!

Ponad 300 uczestników, 6 Partnerów i 11 miast. Sopro po raz kolejny zaprosiło Wykonawców do udziału w dobrze znanym cyklu szkoleń z serii Akademia Profesjonalisty, które stanowią doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i przyjrzenia się z bliska nowoczesnym technologiom z branży wykończeniowej. Frekwencja jak zwykle dopisała!

Rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych ulega dynamicznym zmianom – nie tylko w kontekście panujących, często sezonowych, trendów, ale przede wszystkim z uwagi na niezwykle szybki rozwój nowoczesnych technologii. Kluczowe staje się w tym przypadku „trzymanie ręki na pulsie” i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, mających bezpośredni wpływ na wzrost konkurencyjności i jeszcze mocniejszą pozycję na rynku. Odpowiedzią na te potrzeby jest udział w profesjonalnych szkoleniach, łączących zdobywanie wiedzy teoretycznej z doskonaleniem warsztatu wykonawcy.

– Ogromne zainteresowanie, jakie notują kolejne edycje Akademii Profesjonalisty niezaprzeczalnie dowodzi przydatności takich inicjatyw. Glazurnicy, którzy w swojej pracy zawodowej stawiają na jakość, pełen profesjonalizm oraz stały rozwój, mają okazję utrwalić swoje umiejętności – tak, by być na bieżąco zarówno z nowoczesnymi produktami, jak też oczekiwaniami dzisiejszych inwestorów. Producenci zaś zyskują możliwość pokazania, jak w praktyce działają ich rozwiązania – podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro. – Dlatego, o sile naszych szkoleń decyduje ich formuła – połączenie prezentacji z częścią praktyczną, tak, by każde słowo miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości – dodaje.

Jesienna edycja to aż 3 tematy, które koncentrowały się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich wykorzystaniu podczas prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. – Do współpracy zaprosiliśmy wielu znakomitych Partnerów. O nowoczesnych systemach ogrzewania podłogowego opowiadaliśmy wraz z firmami Kermi oraz Collomix, temat montażu i właściwości okładzin megaformatowych wsparły Cerrad i Raimondi, zaś o niuansach wykonawczych podczas tworzenia nowoczesnej łazienki rozmawialiśmy z Ceramiką Paradyż oraz I-Drain. Szerokie podejście do poszczególnych zagadnień oraz spojrzenie na problemy wykonawcze z wielu perspektyw zagwarantowało pełne wykorzystanie potencjału tego typu spotkań– podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro.

Obok cennej wiedzy, zarówno merytorycznej, jak i praktycznej, każdy uczestnik Akademii otrzymał certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, a także pakiet materiałów szkoleniowych i zestaw akcesoriów przydatnych podczas przyszłych prac glazurniczych.

Tymczasem…widzimy się wiosną!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *