Categories Porady

Jak sprawić, aby łóżka i materace hotelowe spełniły najbardziej wygórowane oczekiwania Gości?

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że priorytetem w branży hotelarskiej jest komfort i wygoda Gości. Przestronne wnętrza, usługi dodatkowe oraz liczne udogodnienia to nie wszystko. Aby odwiedzające nas osoby miło wspominały pobyt w naszym ośrodku, warto abyśmy zadbali o właściwie przygotowane posłanie. Miejsca z wygodnymi łóżkami oraz materacami zapewniającymi optymalną regenerację z pewnością zostaną docenione przez Gości i przekonają ich do ponownego przyjazdu do naszego hotelu.

Dobierając łóżka oraz materace hotelowe należy mieć na uwadze zróżnicowane preferencje Klientów. Bardzo trudno jest dogodzić każdemu dlatego najlepszym wyborem okażą się uniwersalne, wysokiej jakości rozwiązania. Jednym z producentów, który dostarcza materace i łóżka od lat sprawdzające się w pięciogwiazdkowych hotelach jest marka JMB.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu ekspertów

Dostępne na rynku różnią się od siebie wieloma parametrami. Warto więc orientować się w najnowocześniejszych technologiach zarówno w zakresie rozwiązań materiałowych, jak i konstrukcyjnych. Duża ilość danych znacznie utrudnia dokonanie właściwego wyboru, dlatego najlepiej jest zasięgnąć porady doświadczonych specjalistów. Współpraca z polską firmą JMB to gwarancja pełnego zadowolenia z zakupów. Doskonała znajomość potrzeb Gości decyduje o tym, że materace hotelowe od JMB zawsze świetnie spełniają swoje zadanie.

Sprawdzony materac dla każdego? JMB Optimal H2!

Jednym z najważniejszych parametrów każdego materaca jest bez wątpienia twardość. O ile prywatnie jesteśmy w stanie ocenić czy preferujemy miękkie czy nieco twardsze posłanie, o tyle w przypadku pokoi hotelowych zadanie to może być nieco utrudnione. Warto więc pójść na pewien kompromis. Materace hotelowe H2 charakteryzują się optymalnym stopniem twardości, który odpowiada preferencjom większości użytkowników.

Model Optimal H2 sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Bazę tego średnio-twardego materaca hotelowego stanowi kieszeniowa formatka sprężynowa, która znakomicie dopasowuje się do kształtu sylwetki zapewniając spokojny i nieprzerwany sen.

Jednolite podparcie to efekt zastosowania 3-centymetrowej warstwy pianki poliuretanowej, która odznacza się wysokimi parametrami elastyczności i wytrzymałości. Materace hotelowe JMB posiadają pokrowiec, który jest FR, czyli trudnopalny co wpisuje się w charakterystykę budynków o użyteczności publicznej, Tj. hotele, pensjonaty.

Jeśli jesteś w trakcie urządzania pokoi o podwyższonym standardzie, oferta JMB z pewnością Cię nie zawiedzie. Tam gdzie komfort, wygoda i dbałość o potrzeby Gości muszą spełniać najwyższe jakościowe normy, dobrym wyborem okaże się materac hotelowy Hybryd Plus. Z uwagi na wysokość wynoszącą aż 32 cm, produkt delikatnie otula całe ciało, tworząc niespotykane dotąd warunki do wypoczynku. Za idealnie dopasowane, świetnie podparcie oraz regenerację odpowiada przemyślane połączenie dwóch pianek: HR oraz termoelastycznej. Więcej szczegółów na temat właściwości tego produktu premium dostarczy Ci specjalista JMB.

Sprawdzone rozwiązania JMB

Chcąc spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania Gości nie warto inwestować w tanie, niesprawdzone rozwiązania, których wątpliwa jakość może mieć negatywny wpływ na wizerunek naszego biznesu. Marka JMB działa na rynku od wielu lat. Rekomendowane przez nią rozwiązania technologiczne i materiałowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno osób odpowiedzialnych za obiekty noclegowe, jak i osób prywatnych, które poszukują idealnie dopasowanych materacy dla swoich bliskich. Sprawdź, jakie materace hotelowe są aktualnie dostępne i wybierz odpowiednie modele dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz liczyć na rzetelne doradztwo ekspertów reprezentujących JMB.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *