Wstrząśnięta, nie mieszana. Nowość w ofercie Sopro – rewolucyjna Żywica silikatowa SH 649

Uciążliwy zapach, kłopotliwe mieszanie i długi czas oczekiwania na utwardzenie – każdy, kto choć raz miał do czynienia z naprawą podłoża za pomocą tradycyjnych żywic, zna ten scenariusz doskonale. Sopro udowadnia, że taki bieg wydarzeń odchodzi dziś do lamusa i wprowadza do oferty nową Żywicę silikatową SH 649, której właściwości i funkcjonalność zaskoczą każdego – nawet najbardziej doświadczonego glazurnika!

Sopro SH 649 to dwuskładnikowa, bezzapachowa, szybkoutwardzalna, płynna żywica na bazie silikatów, zamknięta w innowacyjnych opakowaniach. Poręczne butelki pozwalają na łatwe mieszanie komponentów oraz niezwykle czystą i prostą aplikację – bez zachlapań i konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Produkt przeznaczony jest do szybkiego zamykania rys, pęknięć i nacięć w jastrychach, do osadzania i mocowania listew, szyn kątowych czy profili końcowych oraz klejenia betonu, ceramiki, kamienia naturalnego, drewna, metalu, a także niewielkich napraw. Sprawdzi się doskonale zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach – dzięki bezzapachowej formule nie sprawi kłopotu podczas zimowych prac remontowych przy zamkniętych oknach.

Nowość w ofercie Sopro to nie tylko synonim funkcjonalności, ale i szybkości. Bardzo dobra penetracja oraz krótki czas utwardzania sprawiają, że do dalszych prac można przystąpić po zaledwie 45 minutach.

Żywica nie zawiera rozpuszczalników, a jej niskoemisyjność potwierdza licencja EMICODE® wg GEV: EC1PLUS.

Rada eksperta Sopro: Przygotowanie produktu do użycia jest niezwykle proste. Składnik A dodajemy do składnika B, a następnie wstrząsamy butelką przez około 15 sekund, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Zakończenie nakrętki przycinamy na odpowiednią szerokość i bezpośrednio z butelki wlewamy produkt w przekrój szczeliny, do jej górnej krawędzi. Jeśli na przygotowaną powierzchnię będzie nałożona masa szpachlowa lub zaprawa klejowa, świeżą żywicę Sopro SH 649 należy obsypać piaskiem kwarcowym Sopro QS 507.

Żywica jest sprzedawana w zestawie z 10 klamrami do jastrychu.

Producent: Sopro

Zużycie: w zależności od struktury podłoża i metody aplikacji ok. 1,7 kg/l

Wytrzymałość końcowa: 53 N/mm2 po ok. 24 godzinach

Cena: 77,90 pln brutto – komplet

http://bit.ly/Sopro_SH_649

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *