Nowa linia profesjonalnych produktów do posadzek drewnianych w rodzinie PPG

Marka Sigma Coatings, w ofercie której znajdują się między innymi farby do wnętrz, farby fasadowe, emalie oraz produkty specjalistyczne do ochrony i dekoracji drewna, stali oraz posadzek, uchodzi od lat za synonim wysokiej jakości wśród architektów i biur projektowych, a także wykonawców i inwestorów ceniących najwyższą jakość wykończenia. Podążając za potrzebami profesjonalistów, portfolio marki zostało właśnie wzbogacone o nową linię produktów – Sigmavar, tworzącą kompleksowy asortyment do posadzek drewnianych zastępujący w ofercie produkty marki Domalux Professional.

Zmiana ta jest podyktowana przede wszystkim ujednolicaniem i konsolidacją oferty marek PPG w całej Europie oraz zwiększeniem synergii w markach o międzynarodowym zasięgu. Wypełniacze, lakiery podkładowe i nawierzchniowe z rodziny Sigmavar będą dostępne po wyczerpaniu zapasów poszczególnych produktów marki Domalux Professional.

Niemal 300-stu letnie doświadczenia marki PPG pozwala śmiało stwierdzić, że niniejsza zmiana z korzyścią wpłynie na serwis produktowy i techniczny oraz stanowić będzie jeszcze silniejsze wsparcie dla segmentu architektury.

Produkty obu marek i ich odpowiedniki w ramach jednego rodzaju, można ze sobą łączyć w okresie przejściowym. Szczegółowych informacji dostarczają Doradcy Techniczno-HandlowiPPG. Zakres nowej oferty, nazwy produktów oraz ich odpowiedników w obu markach znajdują się na stronie internetowej: www.sigmacoatings.com.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *