Categories Łazienka

Suszenie prania w małej łazience

Jak wiadomo mała łazienka może być naprawdę duży utrapieniem. W małej łazience wykonywanie podstawowych czynności może być utrudnione. Przykładem może być suszenie prania, jednakże jest kilka sposobów na to jak sprawnie wysuszyć pranie w łazience o małym metrażu.

Sznurki nad wanną, czyli sposób na suszenie prania w małej łazience

Sposób suszenia prania poprzez rozwieszenie go na sznurkach nad wanną jest starym sposobem na suszenie prania. Jak się okazuje, również w naszych czasach świetnie się sprawdza. Sznurki nie zajmują wiele miejsca, a zamocowanie ich nad wanną pozwoli na ewentualne ściekanie wody wprost do wanny, dzięki czemu nie będziemy mieć mokrej podłogi.

Zawieszenie takich sznurków nie zajmuje miejsca w łazience, dzięki czemu jest niezwykle wygodne. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łazience możemy wykonywać czynności takie jak do tej pory, nie martwiąc się o to, że nie ma miejsca.

Mała łazienka zmusza nas do szukania rozwiązań, dzięki którym nie zajmiemy miejsca w niej i będziemy mogli sprawnie wysuszyć pranie. Suszenie prania na ogół odbywa się na suszarce do prania, jednakże rozłożenie dużej suszarki w małej łazience jest ciężkie do wykonania, chyba że są małe suszarki, które możemy jeszcze w określony sposób wpasować.

Sposób 2 na suszenie prania w małej łazience: Małe suszarki do prania

Jeśli chcemy skorzystać ze standardowego rozwiązania, jakim jest suszenie prania na suszarce, warto poszukać takiej suszarki, którą mocuje się na wannie. Istnieją bowiem takie, które zaczepia się o zewnętrzny bok wanny, a drugą stronę suszarki opiera się o ścianę. Taka suszarka jest lekko pochylona, dzięki czemu ubrania swobodnie wiszą i nie są nałożone na siebie. Rozłożenie suszarki na wannie również pozwala uniknąć kałuży wody na podłodze, ponieważ ewentualna woda z ubrań spłynie w wannie. Jest to dość częste rozwiązanie na wysuszenie prania w małej łazience, stosowane w niewielkich mieszkaniach.

W Internecie jest szeroki wybór suszarek do wanny w przystępnych cenach. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i komfortowe. Małe łazienki wymagają przemyślanego rozkładu potrzebnych rzeczy, z których obowiązkowo musimy korzystać. Suszenie prania w małej łazience wcale nie musi być utrapieniem. Wystarczy poszukać ciekawych pomysłów.

Sposób 3 na suszenie prania w małej łazience: pralka z możliwością suszenia

ustawienie pralki

Najlepszym rozwiązaniem na skuteczne wysuszenie prania w małej łazience jest zakup pralki z możliwością suszenia. Pralkę posiada niemalże każdy, nawet w małej łazience znajdzie się miejsce, aby wstawić to urządzenie. Jeśli wybierzemy pralkę z możliwością suszenia, będziemy mieć dwa w jednym. Jest to najbardziej rozsądne rozwiązanie, ponieważ nie zajmiemy sobie już małej łazienki dodatkowym sprzętem. Warto jednak wiedzieć, że takie pralki z możliwością suszenia są droższe od tych zwykłych. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka na dowód przez Internet na get-money.pl. Szybka pożyczka, którą można wziąć jedynie na podstawie dowodu, daje nam możliwość zakupienia upragnionej pralko-suszarki, która rozwiąże problem suszenia prania w małej łazience. Warto korzystać z pomysłowych rozwiązań, aby ułatwić sobie wykonywanie podstawowych czynności w łazience.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *