Categories Salon

Sprawdź najmodniejsze wzory fototapet w tym sezonie!

Lato w Polsce to – tradycyjnie już – nie tylko czas urlopów, ale i remontów. Odświeżanie ścian, zmiana aranżacji wnętrz i wymiana starego na nowe wymagają pewnej szerszej wizji, a także znajomości aktualnych trendów. Aby ułatwić Wam ostatnie zadanie, poniżej prezentujemy najmodniejsze fototapety przestrzenne w tym sezonie. Zaczynamy!

Wzór numer 1: w świecie wielkich metropolii

Rozświetlone tysiącami świateł miasta napędzają wyobraźnię twórców. To właśnie z miłości do pędu typowego dla wielkich metropolii powstały fototapety wykorzystujące ten motyw. Wśród najczęściej spotykanych wzorów są tunele i stalowe konstrukcje pnące się do przestworzy. Niektóre kolekcje fototapet, na przykład te https://www.swiat-obrazow.pl/zamow,katalog,341,fototapety-3d.html, nawiązują do opuszczonych magazynów – tego typu dekoracje świetnie pasują do nowoczesnych i designerskich loftów. Najważniejszą zaletą fototapet 3d z ochroną UV jest optyczne powiększenie przestrzeni, a także odporność na blaknięcie. Efekt robi ogromne wrażenie nie tylko na domownikach, ale każdym, kto będzie miał okazję zobaczyć wnętrze. Tego typu dekoracje świetnie komponują się z nowoczesnymi białymi meblami.

Wzór numer 2: kojąca tropikalna wyspa

Za oknami paskudna szarówka, a Ty nie masz siły na nic? Rozchmurz wnętrze widokiem kojącej tropikalnej wyspy, skąpanej w lazurowej wodzie i słońcu! Fototapeta z motywem egzotycznym cieszy się w tym sezonie ogromną popularnością. Bije z niej blask, ciepło, radość i tchnienie letniego poranka. Wakacyjne wzornictwo dodaje mieszkańcom tak urządzonego wnętrza energii i motywacji do życia przez cały rok. Fototapeta z motywem tropikalnej wyspy świetnie pasuje do nowoczesnych, prostych wnętrz, bazujących na naturalnej kolorystyce. Nadaje się również do wnętrz w stylu eko, wyposażonych w meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców. Szeroki wybór tego typu dekoracji znajdziesz w sklepie online https://www.swiat-obrazow.pl/zamow,katalog,2,fototapety.html.

Wzór numer 3: z nutą geometrii

W tym sezonie architekci wnętrz często sięgają po jeszcze jeden motyw – geometrię. Zwykle łączy się ona z teksturami betonu, kamienia czy drewna, dając wrażenie trójwymiaru i poczucie głębi. Geometria nadaje harmonię i wizualny ład w pomieszczeniu, uspokaja i wycisza. Łatwo skomponować ją z innymi elementami wnętrza, takimi jak tekstylia, meble czy dodatki, dlatego tak chętnie sięgają po nią osoby, które chcą wnieść do swojego mieszkania nową energię.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *