Sprawdź najmodniejsze wzory fototapet w tym sezonie!

Sprawdź najmodniejsze wzory fototapet w tym sezonie!

Lato w Polsce to – tradycyjnie już – nie tylko czas urlopów, ale i remontów. Odświeżanie ścian, zmiana aranżacji wnętrz i wymiana starego na nowe wymagają pewnej szerszej wizji, a także znajomości aktualnych trendów. Aby ułatwić Wam ostatnie zadanie, poniżej prezentujemy najmodniejsze fototapety przestrzenne w tym sezonie. Zaczynamy!

Wzór numer 1: w świecie wielkich metropolii

Rozświetlone tysiącami świateł miasta napędzają wyobraźnię twórców. To właśnie z miłości do pędu typowego dla wielkich metropolii powstały fototapety wykorzystujące ten motyw. Wśród najczęściej spotykanych wzorów są tunele i stalowe konstrukcje pnące się do przestworzy. Niektóre kolekcje fototapet, na przykład te https://www.swiat-obrazow.pl/zamow,katalog,341,fototapety-3d.html, nawiązują do opuszczonych magazynów – tego typu dekoracje świetnie pasują do nowoczesnych i designerskich loftów. Najważniejszą zaletą fototapet 3d z ochroną UV jest optyczne powiększenie przestrzeni, a także odporność na blaknięcie. Efekt robi ogromne wrażenie nie tylko na domownikach, ale każdym, kto będzie miał okazję zobaczyć wnętrze. Tego typu dekoracje świetnie komponują się z nowoczesnymi białymi meblami.

Wzór numer 2: kojąca tropikalna wyspa

Za oknami paskudna szarówka, a Ty nie masz siły na nic? Rozchmurz wnętrze widokiem kojącej tropikalnej wyspy, skąpanej w lazurowej wodzie i słońcu! Fototapeta z motywem egzotycznym cieszy się w tym sezonie ogromną popularnością. Bije z niej blask, ciepło, radość i tchnienie letniego poranka. Wakacyjne wzornictwo dodaje mieszkańcom tak urządzonego wnętrza energii i motywacji do życia przez cały rok. Fototapeta z motywem tropikalnej wyspy świetnie pasuje do nowoczesnych, prostych wnętrz, bazujących na naturalnej kolorystyce. Nadaje się również do wnętrz w stylu eko, wyposażonych w meble i dodatki wykonane z naturalnych surowców. Szeroki wybór tego typu dekoracji znajdziesz w sklepie online https://www.swiat-obrazow.pl/zamow,katalog,2,fototapety.html.

Wzór numer 3: z nutą geometrii

W tym sezonie architekci wnętrz często sięgają po jeszcze jeden motyw – geometrię. Zwykle łączy się ona z teksturami betonu, kamienia czy drewna, dając wrażenie trójwymiaru i poczucie głębi. Geometria nadaje harmonię i wizualny ład w pomieszczeniu, uspokaja i wycisza. Łatwo skomponować ją z innymi elementami wnętrza, takimi jak tekstylia, meble czy dodatki, dlatego tak chętnie sięgają po nią osoby, które chcą wnieść do swojego mieszkania nową energię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *