Categories Łazienka

CES 2019: Pralka LG TWINWash™ oraz suszarka ustanawiają nowe standardy wygodnego prania

Podczas targów CES 2019 w Las Vegas odbyła się premiera zestawu pralki o dużej pojemności LG TWINWash™ oraz suszarki, który zdobył nagrodę za innowację 2019 CES Innovation Award. Zestaw składający się z pralki o dużej pojemności, wygodnego modułu SideKick™ z małym bębnem oraz suszarki DUAL Inverter Heat Pump™ pozwala na jednoczesne pranie dwóch różnych wsadów oraz delikatne suszenie trzeciego. Najnowsze urządzenia firmy LG są wyposażone w łącze Wi-Fi oraz technologię SmartThinQ®, które zapewniają dostęp do inteligentnych funkcji i zwiększają wygodę użytkowania.

Nowa pralka o dużej pojemności jest wyposażona w 27-calowy bęben główny, a suszarka w pompę ciepła DUAL Inverter Heat Pump™, która zapewnia użytkownikom dodatkowe korzyści. Główny bęben umożliwia pranie dużych wsadów, natomiast znajdujący się pod nim moduł SideKick idealnie nadaje się do prania małych wsadów lub delikatniejszych ubrań wymagających szczególnego traktowania. Ze względu na dużą pojemność oraz możliwość jednoczesnego prania dwóch wsadów, pralka LG TWINWash jest idealna dla dużych rodzin i np. pozwala uprać w tym samym czasie zarówno dużą kołdrę, jak i cały komplet pościeli.

W pralce zastosowano nowoczesne technologie LG, takie jak TurboWash™360° wykorzystująca pięć silnych strumieni wody oraz funkcję 6Motion™, czyli 6 unikalnych ruchów bębna, dzięki czemu detergenty wnikają głęboko w tkaniny, a tym samym można w krótszym czasie uzyskać znakomity rezultat prania. Nowa suszarka jest wyposażona w pompę ciepła Dual Inverter Heat Pump, która jest energooszczędna oraz umożliwia suszenie w niższej temperaturze, minimalizując ryzyko zbiegania się oraz innych uszkodzeń tkanin. Ponadto, w suszarce zastosowano system automatycznego czyszczenia skraplacza, który usuwa włókna i inne osady, przez co zapewnia lepszą cyrkulację powietrza, wyższą skuteczność suszenia, a także upraszcza użytkowanie urządzenia.

LG TWINWash
LG TWINWash

Pralka TWINWash oraz suszarka są wyposażone w łącze Wi-Fi i technologię SmartThinQ, a także są kompatybilne z usługami Asystent Google oraz Amazon Alexa. Dzięki temu, korzystając z aplikacji na smartfon użytkownicy mogą poleceniami głosowymi włączać i wyłączać urządzenia, rozpoczynać lub wstrzymywać program, sprawdzać przebieg programu, itp. Ponadto, dzięki funkcji Smart Pairing nie trzeba ręcznie wybierać programu suszenia, ponieważ suszarka sama podpowiada optymalne ustawienia.

Zaprezentowana po raz pierwszy w roku 2015 pralka TWINWash stanowi potwierdzenie, że firma LG nieustannie pracuje nad innowacjami podwyższającymi komfort użytkowania. Konsekwentnie doskonalimy nasze główne technologie, dzięki czemu będziemy stale wprowadzać inteligentne produkty ułatwiające życie.
-Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics

Obudowy pralki TWINWash z technologią TurboWash360° oraz suszarki z pompą ciepła DUAL Inverter Heat Pump wykonano z czarnej stali, która nadaje urządzeniom piękny, luksusowy wygląd pasujący do każdego domu. Najnowszą pralkę, suszarkę oraz inne nowoczesne urządzenia LG będą prezentowane podczas targów CES 2019 w dniach 8-11 stycznia 2019 na stoisku nr 11100 w Las Vegas Convention Center.

Źródło: LG

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *