Categories Łazienka

Zaaranżuj swoją łazienkę w unikatowym stylu Queen’s

Czy istnieją idealne baterie łazienkowe? Takie pytanie zadają sobie coraz częściej osoby, które myślą o zmianie stylizacji łazienki. Odpowiedź znajduje się w serii Queen’s – retro! To kolekcja elegancka, ekskluzywna, a zarazem ekologiczna.

Po prostu klasyk, który na tle konkurencji, wyróżnia się precyzją wykonania. Baterie Jaquar to po części ręczna praca pracowników, którzy z dużą precyzją wykonują 4-ramienne uchwyty. Taki styl pracy i klasyczne wzory baterii dominowały w czasach, kiedy liczyła się właśnie jakość.  Styl retro to wyrażenie tęsknoty za przeszłością, pięknie wykonanymi przedmiotami, które przetrwały wieki i można je podziwiać obecnie w muzealnych salach zamkowych. Podobne perełki możesz mieć teraz w swojej łazience.  Queen’s – retro to elementy świetności dawnego wzornictwa, ale wkomponowane w nowoczesne i współczesne aranżacje. Ten styl doceniają szczególnie osoby ceniące estetykę i zainteresowane najnowszymi trendami i technologiami.

Aranżacja łazienki w stylu Queen’s – retro to inteligentne połączenia tego, co klasyczne i nowoczesne. Ponieważ baterie są dostępne, aż w 9 wykończeniach, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem do klasycznych łazienek. Cała seria uzupełniona jest o akcesoria, wannę wolnostojącą i ceramikę łazienkową. Jaquar to producent, dla którego niezwykle istotną kwestią jest skoordynowane wzornictwo. Queen’s jest typowym przykładem na to, jak firma wykorzystuje swój potencjał produkcyjnie do dopasowania kształtów produktów tworzących jedną wspólną przestrzeń. Dzięki temu otrzymujemy oryginalne miejsce, które wyróżnia się na tle łazienek spotykanych na co dzień.

Niewątpliwym atutem tej serii jest dobra  jakość materiałów. W kolekcji Queen’s użyto mosiądzu spełniającego wszelkie europejskie normy oraz głowic renomowanych producentów. Wszystko po to, aby zagwarantować trwałość i wysokie parametry oszczędzania wody. Obecnie większość baterii łazienkowych nie jest najlepszej jakości, a po kilku miesiącach użytkowania trzeba je reklamować. Produkty Queen’s są wykonane z najlepszych i najmocniejszych materiałów. Przykładem nich będzie bateria umywalkowa, która  waży prawie 5 kilogramów. To świadczy o grubości ścianki (ok. 4 mm) wpływającej na długowieczność produktów Jaquar.

Wszystkie produkty, który wychodzą spod skrzydeł Jaquar są tworzone z  materiałów trwałych i wykonanych etycznie, dzięki czemu łazienka, którą wypełniają – nabiera wartości. Unikatowy styl Queen’s – retro w twojej łazience nauczy cię doceniać, jak ważne jest posiadanie oryginalnych rzeczy  i czerpanie z nich radości. Należy korzystać z pięknych produktów i starać się znaleźć pod koniec dnia trochę czasu, na przykład –  na kąpiel w pięknej retro wannie wypełnionej cudnie pachnącą pianą. Ten przystanek pozwoli głowie i ciału odpocząć, zrelaksować się i na chwilę wyłączyć. Zobaczysz, jak ogromne znaczenie będzie miała ta chwila spędzona w pięknych wnętrzach łazienki wystylizowanej w serię produktów Queen’s – retro, a może nawet uda się  zatrzymać czas i powróci, jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat?

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *