Categories Sypialnia

CES 2019: Inteligentne lustro i nowa wersja szafy parowej LG Styler 

Nowa wersja szafy parowej LG Styler, koncepcyjne modele szaf parowych o dużej pojemności oraz inteligentne lustro, umożliwiające wirtualne przymierzanie ubrań – wszystkie te urządzenia zostały zaprezentowane przez LG podczas zbliżających się targów CES 2019.

Szafa parowa LG Styler

Szafa LG Styler pomaga utrzymywać higienę i idealny wygląd ubrań. Ponadto, ze względu na nowoczesny design z czarnymi lustrzanymi drzwiami jest też eleganckim elementem wystroju mieszkania. Szafa parowa może jednocześnie pomieścić i odświeżać nawet cztery sztuki odzieży, w tym parę spodni.

LG Styler wyposażony jest w technologię SmartThinQ™, dzięki czemu można korzystać z poleceń głosowych obsługiwanych przez Asystenta Google.

Jak działa LG Styler?

Głównym atutem szafy LG Styler jest technologia parowa TrueSteam™, która zwalcza 99,9% drobnoustrojów i bakterii znajdujących się na ubraniach oraz zapewnia higienę przechowywania odzieży*. Znajdujący się wewnątrz szafy ruchomy wieszak delikatnie potrząsa ubraniami w parze zmniejszając zagniecenia oraz zapewniając skuteczne usuwanie zapachów. Program delikatnego suszenia pozwala na szybkie i dokładne usunięcie wilgoci.

W drzwiach szafy znajduje się prasowalnica do spodni, dzięki której bez użycia żelazka można usunąć zagniecenia i zaprasować nogawki w kant.

Garderoba przyszłości od LG

Oprócz nowej szafy parowej Styler, na targach CES 2019 będzie można zobaczyć opracowane przez LG wyposażenie garderoby przyszłości. Z myślą o większych rodzinach firma LG zaprojektowała szafę parową o dużej pojemności, będącą powiększoną wersją szafy Styler. Większa wersja szafy parowej może pomieścić na ruchomym wieszaku pięć sztuk odzieży (w tym płaszcze o pełnej długości), a także jedną parę spodni.

Inteligentne lustro

Oprócz prototypu szafy parowej Styler, firma LG pokaże też sypialnię przyszłości wyposażoną w lustro Smart Mirror ze specjalnie opracowanymi funkcjami sztucznej inteligencji. Lustro z technologią LG ThinQ może udzielać indywidualnych porad modowych oraz pozwala na wirtualne przymierzanie ubrań.

Odwiedzających targi CES 2019 w dniach 8-11 stycznia zachęcamy do odwiedzenia stanowiska nr 111000 w Las Vegas Convention Center i obejrzenia pełnej gamy urządzeń LG do pielęgnacji ubrań.

* Urządzenie uzyskało certyfikat fundacji British Allergy Foundation.

Źródło: LG

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *