Categories Aktualności

Dobrych praktyk nigdy dość! Przed nami pierwsza odsłona Akademii Profesjonalisty w 2019 roku

Choć do wiosny daleko, branża z tęsknotą wypatruje nadejścia sezonu budowlanego. To doskonały moment na ogłoszenie listy miast, do których zawita kolejna edycja Akademii Profesjonalisty Sopro. Programy szkoleniowe skoncentrują się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych – zarówno w pomieszczeniach, jak i w strefie wokół domu.

Łącząc dobre praktyki wykonawcze z innowacjami produktowymi, firma Sopro przygotowała dla uczestników Akademii Profesjonalisty aż trzy tematy szkoleń, zapraszając do współpracy znakomitych Partnerów. W tym sezonie uczestnicy spotkają się ze specjalistami Ceramiki Paradyż, Cerradu, Rubi oraz firm Kermi i Dallmer. Nad całością czuwają zaś organizatorzy –  Dział Doradztwa Technicznego Sopro.

-Podczas poprzednich odsłon naszej Akademii, tematy: „Nowoczesna Łazienka” oraz „Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego” wzbudziły ogromne zainteresowanie wykonawców. Po zakończeniu zimowej edycji otrzymaliśmy wiele pytań o kontynuację tych zagadnień, dlatego bez wahania umieściliśmy je w planie wiosennych spotkań – podkreśla Radosław Szczytyński z firmy Sopro. – Zupełną nowością jest zaś cykl „Tarasy i balkony” – temat, który bardzo często pojawiał się podczas rozmów w kuluarach. Wszak kiedy, jak nie przed sezonem, najlepiej odświeżyć sobie wiedzę z zakresu zewnętrznych prac okładzinowych? – dodaje ekspert Sopro.

Akademia Profesjonalisty to wydarzenie z wielu powodów wyjątkowe. Skupia bowiem wykonawców o odmiennych doświadczeniach, różnym stażu, indywidualnych przyzwyczajeniach i jednym wspólnym celu – ciągłym pogłębianiu swojej wiedzy i doskonaleniu kompetencji glazurniczych.

– Podstawowym założeniem tych szkoleń jest zachowanie równowagi między wiedzą teoretyczną, a podnoszeniem umiejętności praktycznych. To nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku, która będzie prowadzić do coraz lepszego serwisu wykonawców oraz wysokiej jakości pracy – zwłaszcza z wykorzystaniem systemów i rozwiązań Sopro – podkreśla Radosław Szczytyński.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: www.akademiaprofesjonalisty.pl

Kalendarz szkoleń:

 • 14.02.2019 Olsztyn – Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
 • 21.02.2019 Siedlce – Nowoczesna Łazienka
 • 28.02.2019 Szczecin – Nowoczesna Łazienka
 • 07.03.2019 Kraków – Nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego
 • 12.03.2019 Białystok – Tarasy i balkony
 • 21.03.2019 Warszawa – Tarasy i balkony
 • 28.03.2019 Poznań – Tarasy i balkony
 • 11.04.2019 Gdańsk – Tarasy i balkony
 • 25.04.2019 Katowice – Tarasy i balkony
 • 09.05.2019 Zielona Góra – Tarasy i balkony
 • 16.05.2019 Biłgoraj – Tarasy i balkony

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *