Categories Aktualności

Idealne mieszkanie na każdą porę roku

Czy jest mieszkanie idealne? Takie, które spełni Twoje wszystkie wymagania i takie, które będzie tak samo cieszyć przez cały czas? Pewnie, że tak. Poznaj Osiedle Marina – idealne mieszkanie w Lublinie.

Osiedle Marina – opis inwestycji

Osiedle Marina zlokalizowane jest w malowniczej okolicy przy Zalewie Zemborzyckim. To właśnie bliskość akwenu wodnego i związanych z tym atrakcji jest jedną z największych zalet tego osiedla. Przystań żeglarska, wypożyczalnia sprzętów wodnych, odkryte baseny to tylko część atrakcji jakie czekają na mieszkańców Osiedla Marina.

Okolice Zalewu Zemborzyckiego to również liczne ścieżki rowerowe i piesze, park linowy czy place zabaw dla dzieci.

Nietrudno zrozumieć dlaczego deweloper wybrał właśnie taką lokalizację dla swojej inwestycji. Jest tu wszystko to, czego potrzebują młodzi, pełni energii ludzie, którzy żyją aktywnie i aktywnie spędzają czas. Rodziny z dziećmi też nie będą narzekać, a już na pewno narzekać nie będą dzieci – w końcu mieć basen i kilka placów zabaw pod domem to nie lada gratka. Na Osiedlu Marina na pewno spodoba się też seniorom. Bliskość natury, możliwość korzystania ze ścieżek spacerowych wokół zalewu to rzadkość na nowych osiedlach.

Jak widzisz Osiedle Marina to miejsce idealne dla każdego. No może poza osobami, które lubią wielkomiejski zgiełk. Bo takiego na próżno szukać.

Okolice Zalewu Zemborzyckiego, choć oddalone od centrum około kilkunastu minut jazdy autem, to maja świetny dojazd właśnie do centrum oraz do innych dzielnic miasta. Dzięki temu osiedle Marina idealnie łączy zalety mieszkania w mieście i bliskości natury.

 

Osiedle Marina – duży wybór mieszkań

Osiedle Marina ma jeszcze jedną zaletę – szeroki wybór mieszkań. Zróżnicowane metraże znów świetnie dopasowują się do różnorodnych gustów kupujących. Są tu niewielkie, aczkolwiek bardzo komfortowe kawalerki, średniej wielkości mieszkania dwu lub trzy pokojowe i przestronne apartamenty. Dzięki temu kupujący mają duży wybór.

Inwestycja została ukończona niedawno, ale są jeszcze wolne mieszkania na sprzedaż Lublin. W celu obejrzenia najlepiej kontaktować się bezpośrednio z deweloperem, którym jest spółka Wikana z Lublina. Informacje o firmie można znaleźć na stronie wikana.pl.

Jeśli jesteś z Lublina lub planujesz tu zamieszkać i szukasz mieszkania zwróć uwagę na Osiedle Marina – to może być również Twoja bezpieczna przystań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *