Categories Aktualności

Nowy Leroy Merlin Rzeszów. Największy sklep budowlano-dekoracyjny w mieście

W drugiej połowie 2019 roku, przy alei Wincentego Witosa 19 w Rzeszowie, zostanie otwarty nowy sklep sieci. W obiekcie dostępnych będzie około 36 000 produktów od ręki. Na terenie powstającego sklepu widać już pierwsze postępy prac budowlanych.

Nowy sklep Leroy Merlin będzie największym sklepem budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie aż 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie liczył 130 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.

„Rzeszów, stolica innowacji, to dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie prowadzone są liczne inwestycje. Jestem pewny, że w największym sklepie budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie każdy majsterkowicz, pasjonat wnętrz i fachowiec znajdzie wszystko dla domu i ogrodu. Nasza najlepsza oferta na rynku produktów i usług będzie stanowić wyróżnik sklepu, a nasi pracownicy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby projekty klientów były sprawnie realizowane i spełniały ich oczekiwania.” – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na 5 światów – Dekoracja, Ogród, Konstrukcja, Projekty i Technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami. Sklep dodatkowo jest dobrze skomunikowany, umożliwiając do niego dotarcie również środkami transportu publicznego.

Rekrutacja do nowo powstającego sklepu już się rozpoczęła. Do sklepu poszukujemy Koordynatorów ds. Sprzedaży, Doradców Klienta, Logistyków Sklepu/Magazynierów oraz Kasjerów. Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów, między innymi otrzymujeumowę o pracę, służbowy smartfon, z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, premie kwartalne czy darmową opiekę medyczną. Dodatkowo pracownicy mają możliwość stania się akcjonariuszami przedsiębiorstwa, co jest formą długoterminowego oszczędzania. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.leroymerlin.pl.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Maksymilian Pawłowski mpawlowski@leroymerlin.pl
Oskar Smerdzyński osmerdzynski@leroymerlin.pl
Źródło: Leroy Merlin

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *