Promienniki podczerwieni – ratunek dla imprez plenerowych

Wiele osób planuje eventy w plenerze nie tylko późną wiosną i latem, ale i jesienią. Ta pora roku bywa jednak wyjątkowo kapryśna. W jednym tygodniu zaszczyca nas wyjątkowo ciepłym, niemalże wakacyjnym wieczorem, a w innym przypomina o niedługim nadejściu zimy. Każda firma, która zajmuje się organizacją eventów, powinna mieć na swoim zapleczu promienniki ciepła, które przydadzą się w chłodniejsze dni.

CZY WARTO?

Udana impreza to taki event, podczas którego goście dobrze się bawią i czują się komfortowo. Jeśli organizujesz wydarzenie na świeżym powietrzu, zazwyczaj w odwodzie masz jakiś namiot, który można szybko rozstawić w razie niepogody. Sam namiot, ani parasole nie sprawią jednak, że gościom będzie ciepło. Promienniki podczerwieni sprawią, że zapomną oni o chłodnym wieczorze i zamiast gorączkowo poszukiwać kurtki lub szala, zajmą się rozmową i zabawą.

CZY PROMIENNIKI SĄ LEPSZE OD PARASOLI GRZEWCZYCH?

Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Parasole grzewcze z pewnością mają swoich fanów. Promienniki ciepła posiadają jednak szereg zalet, które sprawiają, że alternatywa zostaje w tyle.

  • Promienniki są niewielkie. W związku z czym można przymocować je do ścian namiotu lub ramion parasoli. Dostępne są również opcje na stelażach, które można ustawić w dowolnym miejscu. Nie rzucają się więc w oczy, ani nie zagracają przestrzeni.
  • To urządzenia, które działają cicho. Nie będą więc zakłócać rozmów gości podczas imprezy.
  • Promienniki podczerwieni to urządzenia, które nie wytwarzają zapachu. Ta bezwonność jest bardzo ważna przede wszystkim tam, gdzie serwowane są posiłki.
  • Jeśli podłączysz promienniki do prądu, nie musisz troszczyć się o to, czy będą działać. Nie ma potrzeby regularnego sprawdzania, czy nadal mają paliwo.
  • To urządzenia, których działanie odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu. Nie ogrzewają one powietrza. Promienie odczuwa każda osoba, która znajduje się w ich zasięgu. Są przyjemne i przenikają przez ciało, pomagając się zrelaksować.

Jeśli interesuje Cię temat promienników ciepła, koniecznie zajrzyj na stronę irsystem.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych modeli, informacje o reflektorach i porady ekspertów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *