Categories Sypialnia

Systemy do drzwi przesuwnych

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów w naszych domach, mieszkaniach, biurach, firmach czy miejscach świadczących różnorodne usługi. Idealnym rozwiązaniem są takie drzwi, które nie tylko świetnie pasują do aranżacji pomieszczeń,w których się znajdują ale takie, które posiadają właściwości ułatwiające życie im właścicielom. Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie? Jakie elementy są niezbędne? Zapraszam poniżej.

1. Drzwi przesuwne
W mieszkaniach, domach, w biurach czy w hotelach ich właściciele często decydują się na drzwi przesuwne? Dlaczego? Są one niezwykle wygodne i estetyczne oraz łatwo dopasować jest to stylu i charakteru całego wnętrza. Jednak, by takie drzwi dobrze funkcjonowały (szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu) muszą posiadać odpowiednie systemy do drzwi przesuwnych. Na rynku istnieje bowiem od kilku do kilkunastu systemów, które pozwalają na swobodną aranżację wnętrz właśnie wykorzystując takie drzwi.

2. Systemy do drzwi przesuwnych 
Wyróżniamy między innymi: systemy naścienne przesuwne, które idealnie sprawdzają się w domach, w takich miejscach jak np. garderoby. Z kolei, systemy przesuwne naścienne niewidoczne są bardzo estetyczne i nadają się do eleganckich wnętrz, takich jak biura, kancelarie czy urzędy. Wyróżniamy również systemy do drzwi przesuwnych wewnątrz-ścienne, które mogą być zastosowane w bardziej rustykalnych wnętrzach do cięższych drzwi – mimo, iż są solidne i bardzo efektownie wyglądają, charakteryzują się dość wysoką ceną.

3. Okucia
Producent okuć dba również, by całość była idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Dlatego też ci mogą wybierać w różnorodnych okuciach drzwi, różnorodnych rozmiarów, typów a nawet kolorów. Niektórzy z nas wybierają drzwi uniwersalne o stonowanych kolorach. Dlatego też, pasują do nich klasyczne okucia o srebrnej barwie. Inni z kolei poszukują nowatorskich rozwiązań, dlatego też coraz chętniej decydują się na bardziej szaloną paletę barw. Dla tych klientów również istnieją modele w kolorach takich jak: złoty dąb, antracyt czy teak. Taki wybór na pewno nada nowego charakteru naszym wnętrzom.

Producent okuć, jak i systemów przesuwnych drzwi może stworzyć dowolne rozwiązanie również na specjalne życzenia klienta, dlatego warto skontaktować się osobiście z taką firmą, by znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Większość klientów wybiera szczególnie wysokiej jakości produkty firmy Laguna, które można znaleźć na oficjalnej stronie https://laguna.pl. Zachęcamy do kontaktu z firmą i składania zamówień!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *